ukraine_live_lj (ukraine_live_lj) wrote,
ukraine_live_lj
ukraine_live_lj

"Моральный шпагат" прихильників комедіанта

 

Та це ж головна риса прихильників Зеленського на фейсбуці! Їм ніяково та соромно весь час було. "Чому не зізнаєшся, що ти за Зеленьского?" – допитувався я в одного з міноритарних фігурантів нашого політпроцесу, який – я вірю в нього – має всі шанси стати мажоритарним фігурантом.

Вони не зуміли за весь цей час вийти за межі риторики "проти Порошенка". А чому вони "за Зеленського", досі до кінця не зрозуміло. Думаю, передусім їм самим. Тому що відповіді на питання, чому вони за, немає. Це всього лише потреба у змінах, а не самі зміни, бо ніхто з них не говорив увесь цей час: ось прийде Зеленський, і буде так і так.

Так само ніхто всерйоз не обговорював його програму. Тому що цього Зеленський не говорив. Він узагалі не говорив, що робитиме. "Ні обіцянок, ні пробачень". Він продавав себе.

Це чистої води побачення в темряві для його прихильників. Бо вони не знають, як буде. Тобто десь на дні свого серця здогадуються, що це якась хе*ня – бути проти страшного олігарха і корупціонера Порошенка і водночас бути за олігарха й корупціонера Коломойського.

Це моральний шпагат, у якому пошуки "нового свого" насправді набагато посутніші й важливіші за зміни. На превеликий жаль. Тому ніяково і соромно. Є лише відповідь, чому вони проти Порошенка. І це одна з ознак цієї нової реальності.

Андрій БОНДАР
Tags: Зеленский, Порошенко, Путин, Украина, война, выборы-2019
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments