ukraine_live_lj (ukraine_live_lj) wrote,
ukraine_live_lj
ukraine_live_lj

Українські параолімпійці продовжують здобувати нагороди

14 березня, українська паралімпійська збірна здобула 6 нагород на Іграх в Сочі: два золота, срібло і три бронзи. Загалом, на сьомий день змагань в українців 3 місце в загальному заліку і 20 нагород.

Українська біатлоністка Олександра Кононова на дистанції 12,5 км стоячи здобула золото. Це була четверта нагорода найвищого ґатунку для України. П'яте золото для паралімпійської збірної завоював Григорій Вовчинський у чоловічому спринті з біатлону на 15 км у категорії стоячи.

В іншій біатлонній гонці на 15 кілометрів для спортсменів з порушенням зору українець Анатолій Ковалевський показав другий результат і завоював срібло, а Віталій Лук'яненко - прийшов третім здобувши бронзу.

Бронзову медаль також виборола Оксана Шишкова у жіночому біатлоні на 12,5 км з порушенням зору. Українка Олена Юрковська виграла також бронзу у гонці на 12,5 км сидячи в біатлоні.

Загалом на сьомий день змагань у збірної України 20 нагород: - 5 золотих медалей, 5 срібних і 10 бронзових. У медальному заліку наші паралімпійці посідають третє місце. Перше місце у збірної Росії – 25 золотих медалей.

Слід додати, що росіяни достроково виграли домашню Паралімпіаду, здобувши загалом уже 64 медалі. Німці на другому місці – 7 золотих медалей. Четверте місце ділять між собою Франція і Канада, у них по 3 золоті нагороди.

Додамо, українські паралімпійці мають намір влаштувати акцію протесту через агресію Росії до України на закритті Ігор в Сочі 16 березня.

Інформує: Zaxid.net
Tags: #Россия, Параолимпиада, Сочи 2014, украинская сборная
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments